O firmie

logo-ppg-kontakt

PPG Deco Polska Sp. z o.o.
ul. Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław

Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
numer KRS 0000068982

NIP 895-17-60-602

Kapitał zakładowy w kwocie 356.000.000,00 zł

 


PPG Deco Polska Sp. z o.o.
 (z siedzibą we Wrocławiu) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma. Wyroby firmy, to cenione przez konsumentów indywidualnych oraz przez profesjonalistów, najwyższej klasy produkty, wykorzystywane w kraju i za granicą.

PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane naszej firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi” i „Solidny Pracodawca Roku”.

Swój obecny kształt PPG Deco Polska przyjęła w styczniu 2009 roku kontynuując tradycję SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o. i Polifarbu Cieszyn – Wrocław S.A., największych firm branży farb i lakierów w Polsce.

Firma PPG Deco Polska jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma powstała w 1883 roku. Zaopatruje klientów z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz klientów detalicznych. Siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu (USA). Firma działa w ponad 60 krajach świata i zatrudnia ok. 40 tys. pracowników Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie  www.ppg.com